HAKKIMIZDA

2007 yılında Ankara’da eğitim aşkıyla yanan genç ve hevesli öğretmelerin çocuklarımıza yani geleceğimizin teminatlarına faydalı olabilmek için kurdukları EK Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, geçen yıllar içerisinde hedef ve amaçlarından taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu  Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün gösterdiği hedeflere emin adımla ilerleyen nice gençler bu kurumun sıralarından geçmiş ve geçmektedir. Her şeyden önce milli değerlerine saygılı ve bunları özümsemiş, akademik anlamda en üst düzeyde donanıma sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır, EK Eğitim ve Danışmanlık Merkezi.

            Çoğu uzun yıllardır kurumumuzda çalışmakta olan, her biri alanında büyük bir deneyime sahip öğretmenlerimiz, en yeni öğretim yöntem ve tekniklerini takip ederek en güncel bilimsel gelişmeleri, çalışmlarına tatbik etme becerisine sahiptirler. Mevcut durumunu koruyanların geri gitmek zorunda olduğunu unutmadan sürekli kendini kurum ve öğretmenler olarak yenileyen  EK Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, öğrencilere aile ortamının sıcaklığında bir hava sunmaktadır. Evinde gibi hissederek öğrencilerin bire bir çalışmalarla hedeflerine yönelmesini sağlayan kurumumuz, her bireyin farklı şekil ve yöntemlerde öğrendiğini kendine şiar edinerek her öğrenciye en uygun eğitim ve öğretimi vermede uzmanlaşmıştır. Disiplinin bir korku aracı değil, amaca ulaşmak için uyulması gereken kurallar bütünü olduğunu öğrencilerine yaşayarak öğreten öğretmen ve idari kadromuz, yolda karşılarına çıkabilecek her türlü engeli bertaraf etmelerini sağlayacak desteği  öğrencilere sonuna kadar vermektedir. Lise ve üniversiteye hazırlık gruplarında bire bir ve 3-6 kişilik gruplarda yapılan derslerle öğrencilere daha rahat ulaşılmakta az sayıda öğrenci olmasının avantajları yaşanmaktadır.

            Öğrencilerin sadece sınavda başarılı olmasını değil yaşamda başarılı olmalarını sağlayacak çalışmalarını sürdüren EK Eğitim ve Danışmanlık Merkezi;  on üç yıllık deneyimiyle lise, üniversite ve kamu personeli seçme sınavlarına hazırlanan bütün öğrencilerini kapısnı açmış beklemektedir. 

Çünkü eğitim bize sorulur.